Salontafel Glasgow 110x60x45cm

Vanaf 419,00leverbaar +/- 1 week

Salontafel Glasgow van LABEL51 is met zijn ruwe mango houten oppervlaktes, gecombineerd met de zwart metalen sledepoten een stoere en industriële tafel. Het meubel heeft enorm veel kleurschakeringen waardoor het een extra levendige uitstraling krijgt en zorgt voor lekker veel sfeer!

Artikelnummer: JP-46.096 Categorie: Tag:

Beschrijving

Salontafel Glasgow, uitgevoerd in de kleur rough is gemaakt van ruw, duurzaam mangohout. Glasgow heeft een bijzondere, individuele uitstraling door de unieke draad van het hout. Beide lange zijden zijn voorzien van een hoge lade met zwarte greep waar veel in opgeborgen kan worden. Daarnaast heeft Glasgow een ruime open opbergruimte, wat handig is als opslagplaats voor kranten en tijdschriften en de mogelijkheid biedt leuke dozen of manden te plaatsen.

Salontafel Glasgow heeft strakke, robuuste vormen en is een meubel waar het natuurlijke en industriële erg mooi samenkomt. Salontafel Glasgow past hierdoor perfect in een industrieel interieur en geeft een woonkamer een prettige sfeer met een stoer accent. Bekijk de hele serie Glasgow en plaats verschillende meubelen bij elkaar om een perfect geheel te creëren.

Dit meubel is afgewerkt met een meubelolie. De bescherming van de meubelolie is beperkt, het wordt geadviseerd om het meubel extra te behandelen met een hiervoor geschikte lak of olie. Zo is jouw meubel goed beschermd.

• Mangohout is een duurzame en milieuvriendelijke houtsoort vol karakter
• Salontafel Glasgow is handgemaakt. Geheel uitgevoerd in ruw mangohout
• Salontafel Glasgow is stoer, industrieel en prachtig in detail

 

Extra informatie

Merk

Serie

Glasgow

Lengte

110

Breedte

60

Hoogte

45

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Salontafel Glasgow 110x60x45cm” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *